Blacha z posypką CORONA

Blacha dachowa z posypką Ahi Roofing Gerard Corona w kolorze Sable.

Dachówka Gerard Corona do złudzenia przypomina gont drewniany. Jak twierdzi wielu zakopiańskich architektów, jest obecnie najkorzystniejszym pokryciem zastępującym tradycyjny gont. W przeciwieństwie do gontu drewnianego dachówka Corona nie wymaga kosztownej impregnacji co kilka lat, a trwałością dorównuje trwałości dachówki ceramicznej.


Pokrycia dachowe Gerard Corona wykonane są z najwyższej jakości blachy stalowej, galwanizowanej poprzez zanurzenie w stopie aluminiowo-cynkowym. Następnie obustronnie zabezpieczane są warstwą epoksydową. Lakier akrylowy na bazie żywic tworzy nieprzepuszczalną barierę dla wilgoci, tworząc jednocześnie grunt dla unikalnego i niespotykanego w innym systemie naturalnego kruszywa skalnego, wydobywanego w Nowej Zelandii, zabezpieczonego ponownie lakierem akrylowym z domieszką algicydów, która chroni przed porastaniem mchem.


W skład systemu blach z posypką Corona Gerard wchodzą również gąsiory, kalenice, wiatrownice, płaskie obróbki blacharskie, wywietrzniki dachowe i inne materiały służące do przykrycia dowolnie skomplikowanych połaci.


Na 1m2 krycia dachu potrzeba 2,16 sztuki panela.
Pisemna gwarancja Producenta 50 lat.


Kontakt :

Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych

34-222 Zawoja 1365
tel : + 48 – 510-67-37-67
e-mail : biuro@domdach.eu