Blachodachówki

Blachodachówka to popularny produkt na pokrycie dachu, który dzięki estetycznym kształtom, do złudzenia przypomina klasyczne rodzaje dachówek betonowych i ceramicznych, a często też wyznacza i tworzy nowy styl, zachowując przy tym walory użytkowe oraz kosztując mniej.

Klasyczne blachodachówki produkowane są formie arkuszy ciętych na konkretny, zamówiony wymiar. Mogą one być wykonane w wielu kolorach, a ich wykończenie może być matowe lub w połysku.

Poniżej prezentujemy kilka szczególnie polecanych blachodachówek różnych producentów.

Cena za blachodachówkę uzależniona jest od kilku czynników, w związku z czym zachęcamy do kontaktu i wyceny.

Stigma - Blachprofil2

Blachodachówka Allano

Blachodachówka ALLANO została zaprojektowana dla odbiorców ceniących sobie styl i lekkość. Charakteryzuje ją płaska powierzchnia miedzy przetłoczeniami.

Blachodachówka Platino

Klasyczny kształt blachodachówki PLATINO skierowany jest do Klientów szukających tradycyjnego wyglądu. Rozwiązanie to stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych blachodachówek dostępnych na rynku.

Blachodachówka Vello

Vello to unowocześnione wydanie blachodachówki o klasycznym kształcie. Przez swój wygląd, produkt jest ciekawą alternatywą dla dachówki betonowej. Jej wzór stanowi połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Blachodachówka Bavaria

Wzór tej blachodachówki jest wyrazisty i pełen charakteru, dzięki czemu często wybierany jest przez Klientów, a ze względu na zastosowane rozwiązania technologiczne doceniają ją dekarze.

Blachodachówka Stigma

Model ten oferuje nowy design, który łączy w sobie harmonię symetrycznej i wyraźnej fali oraz nowoczesny geometryczny, półokrągły charakter tłoczenia.

Blachodachówka Gamma

Dachówka blaszana Gamma nawiązuje wzorem do tradycyjnych, ceramicznych pokryć dachowych i cieszy się dużą popularnością. Dzięki symetrycznej budowie, możliwy jest jej montaż w dowolnym kierunku

Blachodachówka Heta

Blachodachówka cięta na wymiar o nazwie HETA, to nowa, autorska i unikatowa, propozycja firmy Blachprofil2. Jej wzór nadaje budynkom monumentalnego, nowoczesnego wyglądu, a zastosowane autorskie rozwiązania, pozwalają na prosty montaż i niewidoczne łączenia.

Źródła:

bratex.pl

bp2.pl