Blachy dachowe standard

Klasa standard w przypadku blach dachowych, charakteryzuje się okresem gwarancyjnym wynoszącym od 10 do 15 lat. Materiał wsadowy dostarczany jest przez renomowane europejskie huty takie jak ArcelorMittal lub Arvedi.

Blachy dachowe w tej klasie (blachy trapezowe, blachodachówki, blachy na rąbek stojący) należą do jednych z najczęściej stosowanych pokryć dachowych na budynkach mieszkalnych, gospodarczych, sakralnych oraz użyteczności publicznej.

W pełni zautomatyzowany proces produkcji umożliwia cięcie blachy na żądaną długość, umożliwiając tym samym realizacje najbardziej nietypowych zamówień, przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów.

Blachodachówki

W swojej ofercie posiadamy wiele różnych i ciekawych modeli blachodachówek ciętych na wymiar. Od klasycznych, falistych form, do nowoczesnych i płaskich wzorów.

Blachy trapezowe

Jesteśmy dystrybutorem kilku producentów pokryć dachowych, dzięki czemu oferujemy szereg różnych kolorów i profili: elewacyjne (T7 lub T8), dachowe (T12, T14 lub T18) i konstrukcyjne.

Blachy na rąbek stojący

Blachy panelowe na rąbek zatrzaskowy to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością. Dostępne są u nas w kilku szerokościach i sposobie wykończenia.