Blachodachówka szwedzka ALLANO Bratex Ssab 50 lat Gwarancji!

Blachodachówka szwedzka ALLANO (kiedyś HERA) SSAB z 50 letnią gwarancją docinana na żadany wymiar Klienta.

Blachodachówka szwedzka ALLANO ssab to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz klientów za : elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość.

50 LAT GWARANCJI na blachodachówkę!!!

Blachodachówka szwedzka ALLANO ssab to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz klientów za : elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość.

50 LAT GWARANCJI na blachodachówkę!!!

Szwedzka blacha z powłoką ssab PRELAQ NOVA i PRELAQ NOVA MAT to najwyższej jakości stal wykorzystywana do produkcji blachodachówki, na które udzielana jest 50–letnia gwarancja. Blachodachówki z 50-letnim okresem gwarancji spełniają wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z zachowaniem wszystkich walorów estetyczny

Dostępne kolory :

– 036 Grafitowy (połysk/mat)
– 758 Wiśniowy (połysk/mat)
– 434 Czekoladowy brąz (połysk/mat)
– 387 Ciemno brązowy (połysk/mat)
– 015 Czarny (połysk/mat)
– 742 Ceglasty (połysk/mat)

Charakterystyka :

– Szerokość krycia: 1120 mm
– Szerokość całkowita: 1184 mm
– Wysokość profilu: 41 mm
– Grubość blachy: 0,50 mm
– Długość modułu: 400 mm
– Rowek kapilarny oraz dodatkowe korytko odprowadzające wodę

 

Zastosowane surowce skandynawskiej huty SSAB stanowią najwyższą gwarancję trwałości pokryć dachowych. Rdzeń stalowy o wysokiej zawartości żelaza pokryty został dużą ilością cynku (min. 275 g/m2) oraz trwałą powłoką lakierniczą (50 µm). Blachodachówka ze szwedzkiej stali to najlepsza jakość wykonania gwarantująca najwyższą odporność na ścieranie oraz wilgoć, a także doskonałe wskaźniki funkcjonalności lakieru powyżej 90oC.

 

Długość arkuszy blachodachówek dostosowujemy do wymagań klienta poprzez wydłużenie końcówki. W przypadku połaci dachowych o długości powyżej 6 metrów, mocno zalecamy składanie jej z dwóch arkuszy blachodachówki. Należy przy tym pamiętać o dwóch założeniach: pierwszy arkusz (dolny) musi mieć standardowy wymiar z tabeli oraz należy doliczyć do długości kolejnego (górnego) arkusza 15cm na zakładkę. Stosowanie arkuszy blach dłuższych niż 6 metrów wiąże się z kilkoma problemami, o których powinien wiedzieć każdy klient.

* Problemy załadunku oraz transportu – blacha może ulec uszkodzeniu podczas załadunku i wtedy wydłuża się czas realizacji, który często w obliczu napiętego harmonogramu dekarzy jest na wagę złota.

* Komplikacje podczas rozładunku – arkusze powyżej 6mb wymagają do rozładunku przynajmniej sześciu osób, a z doświadczenia wiemy, że ludzi do pomocy zawsze brakuje. Niebezpieczeństwo podczas wyciągania arkuszy na połać dachową – długie arkusze stwarzają zagrożenie dla otoczenia oraz są bardziej narażone na nieodwracalne uszkodzenia, które w efekcie deformują efektowny wygląd nowego dachu.

* Problemy z nierówną konstrukcją krokwi – drewniany stelaż dachowy często posiada minimalne odchyły wynoszące kilka centymetrów i mogą one być przyczyną problemów ze składaniem arkuszy. Przy dwóch lub trzech arkuszach dekarzowi łatwiej zniwelować krzywiznę.

* Liniowa rozszerzalność temperaturowa – w upalne dni arkusz blachodachówki nagrzewa się nawet do 80°C i im jest dłuższy tym bardziej widoczna staje się różnica długości, niedoleganie modułów a nawet strata parametrów pokrycia.

Regiony w jakich mogą Państwo zobaczyć najwięcej naszych realizacji z blachodachówki szwedzkiej to Małopolska i Śląsk jednak materiały dostarczamy także w inne miejsca w Polsce.

Zapraszamy do składania zapytań na nasz e-mail w celu otrzymania darmowej wyceny dachu.

Kontakt:

Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365
woj. małopolskie

tel : +48-514-650-270
e-mail : biuro@domdach.eu