Blachodachówka aluminiowa ALLANO

Blachodachówka aluminiowa ALLANO (kiedyś HERA) z norweskiej huty Hydro Aluminium docinana na żądany wymiar z 50-letnią pisemną gwarancją.

Blachodachówka aluminiowa ALLANO nadzwyczajny profil + doskonała żywotność !

Blachy dachowe aluminiowe norweskie HYDRO, to produkt najwyższej klasy zaliczany do grupy najtrwalszych dostępnych pokryć dachowych. Najstarszy znany dach aluminiowy jest na kościele San Gioacchino w Rzymie. Ma ponad 100 lat i jest w świetnej formie.

Blachodachówka, blacha trapezowa, blacha na rąbek – wszystkie te aluminiowe blachy w przeciwieństwie do blach stalowych posiadają rdzeń z aluminium, są one odporne na utlenianie dzięki domieszce manganu i magnezu oraz powłoce organicznej. Cechą wyróżniającą dla tego typu blach jest brak występowania korozji.


Blachodachówka aluminiowa szczególnie ceniona jest za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne – jest przy tym kilkanaście razy lżejsza od pokryć dachowych z ceramiki czy cementu co także ma znaczący wpływ na trwałość dachu. Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym łączącym tradycję z nowoczesną technologią. Nowoczesna technologia oraz wysoka jakość wyrobów powodują, iż blachodachówki są lekkie, odporne na warunki klimatyczne, proste w montażu, estetyczne i funkcjonalne.

Wysoka jakość gwarantuje długowieczną żywotność blachy. Atrakcyjny wygląd i szeroki wachlarz kolorów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów, umożliwiając dostosowanie dachu do elewacji oraz otoczenia. W porównaniu do innych pokryć blachy są materiałem lekkim, docinanym na dowolny wymiar eliminując do minimum koszty odpadów.

 


Oferowana Blachodachówka pochodzi z huty norweskiej HydroAluminium (jeden z największych koncernów stali na Świecie)

Struktura oferowanych blach:

1. rdzeń aluminiowy min. 0,60 mm
2. warstwa konwersyjna
3. lakier podkładowy min. 5 mikronów
4. lakier dekoracyjny min. 20 lub 30 mikronów
5. lakier ochronny min. 7 mikronów

Charakterystyka:

Szerokość całkowita: 1184 mm
Szerokość krycia: 1120 mm
Długość modułu: 400 mm
Wysokość: 41 mm
Wysokość przetłoczenia: 21 mm
Grubość blachy 0,60 – 0,65 mm
Rowek kapilarny oraz dodatkowe korytko odprowadzające wodę

Dostępne kolory:

– Brąz mat (Ral 8017 mat)
– Czarny mat (Ral 9005 mat)
– Wiśnia mat (Ral 3011 mat)
– Ceglasty mat (Ral 8004 mat)
– Grafit mat (Ral 7016 mat)

Posiadamy w ofercie także inne blachodachówki i blachy trapezowe w różnych kolorach od 10 do 50 lat Gwarancji w zależności od Producenta. Ponadto nasza oferta zawiera wszystkie niezbędne dodatki do fachowego i prawidłowego wykończenia każdego rodzaju dachu.


Regiony w jakich mogą Państwo zobaczyć najwięcej naszych realizacji z blachodachówki aluminiowej to Małopolska i Śląsk jednak materiały dostarczamy także w inne miejsca w Polsce.


Kontakt:

Dom-Dach
Centrum pokryć dachowych
34-222 Zawoja 1365
woj. małopolskie

tel : +48-514-650-270
e-mail : biuro@domdach.eu